Цікаві факти про компанії MSI
Control-ctrl.com.ua История компании MSI началась в середине 80-х годов в Тайване, когда бывшие менеджеры японской корпорации Sony решили открыть собственное дело. В их распоряжении был один миллион долларов, который дали инвесторы с условием, что через год эти деньги должны не только окупиться, но и принести прибыль. Выходцы из Sony назвали свое детище Micro Star International или коротко MSI. Однако ни через год, ни через два компания не смогла отработать вложенные в нее деньги, а о прибыли не было и речи. Варто відзначити, що на щастя творців MSI інвестори їм попалися терплячі — фінансування тривало, не дивлячись на збитки. Зрештою, інвестиції почали приносити свої плоди — MSI став поступово збільшувати продажі своїх системних плат. Так був даний старт однієї з провідних ІТ-компаній Азії.
Компания MSI начала свою деятельность в августе 1986 году, однако первые продукты под собственным брендом у нее появились лишь во второй половине 90-х годов прошлого века. С самого начала компания специализировалась на производстве системных плат, которые и сегодня занимают в ассортименте продуктов MSI значительную долю. Стоит отметить, что большая часть продукции Micro Star International производится для OEM-рынка, то есть MSI продает свои изделия другим производителям в качестве компонентов для их продуктов. Наприклад, компанія реалізує материнські плати та інші електронні компоненти, які згодом використовуються в комп'ютерах таких відомих виробників, як Acer, Dell і HP.
В останні час компанія максимально сконцентрувала свої зусилля на розробці і випуску продукції для геймерів (ігрових ноутбуків, моноблоків, баребонов, материнських плат, відеокарт) і професійних користувачів CAD/CAM-систем.
Помимо выпуска высококлассного игрового оборудования компания MSI выступила спонсором более 20 киберспортивных команд по всему миру, а также является организатором популярного турнира MSI Masters Gaming Arena.
- Коротка історія розвитку звукових картСьогодні відтворення і запис звуку здаються настільки природним процесом, що складно собі уявити, що порівняно недавно все було інакше. Були часи, коли звук здавався чимось даремним і непотрібним для ПК, а про природності звучання ніхто навіть не замислювався.Повна версія статті
- Перша у світі соціальна мережаЗа даними різних досліджень, близько 50% населення Землі загалом і 95% сучасної молоді зокрема не уявляють свого життя без спілкування в соціальних мережах. Ці веб-ресурси міцно зайняли свою нішу в повсякденному житті мільярдів людей, легко і швидко задовольняючи саму природну соціальну потребу будь-якого розумного істоти — потреба в спілкуванні.Повна версія статті